Про нас

Майстерня безпеки

Професійний монтаж систем безпеки.

Безпека, якість та надійність – головні постулати нашого сервісного центру! Використовуючи індивідуальний та раціональний підхід, ми допоможемо у вирішенні та у втіленні поставленого Вами завдань.

На нашому сайті Ви ознайомитеся з пропонованими послугами сервісного центру Майстерні безпки, під час перегляду яких можуть виникнути питання, на які можна отримати консультацію щодо вказаних телефонів.

Сервісний центр Майстерня безпки ґрунтується на принципах індивідуального підходу до кожного клієнта, пропонує великий спектр послуг та продукції в галузі комплексної безпеки житлових та офісних приміщень, ОСББ та готелів, торгових центрів, банків, промислових об’єктів. Пропонована нами продукція підбирається під Ваші поставлені завдання та необхідні вимоги безпеки. До Вашої уваги перелік послуг, якою ми пропонуємо: заміна та встановлення замків, заміна та встановлення захисної фурнітури, заміна та монтаж доводчиків та дверної автоматики, розробка та монтаж Майстер-систем: Один-ключ, Майстер-ключ, встановлення вхідних дверей, монтаж контролю доступу (СКД) будь-якої складності, починаючи від простих і закінчуючи шлюзуванням, монтаж відеодомофонів та відеоспостереження, різні системи сигналізацій передових зарубіжних та вітчизняних виробників та багато іншого.

Ласкаво просимо до Майстерні безпеки

Наші клієнти: ОСББ, держустанови, комерційні банки, заводи, птахоферми, офіси, а також вдячні громадяни України

sh.masterly@gmail.com

Телефонуйте завжди раді:
📞 067 562-46-36 📞 095 407-49-07

Працюємо для вас:

Понеділок - Субота: 09:00 - 19:30
Неділя – на телефоні (консультації, прорахунок).

Copyright © 2024 Майстерня безпеки | Всі права захищені